There is no design without discipline. There is no discipline without intelligence.

Steven Snell Google
Nasza misja

Naszą misją jest zdobycie lojalności wśród klientów oraz nawiązanie wieloletniej współpracy poprzez świadczenie usług na najwyższym poziomie, dostarczonych na czas. Rozumiemy jak ważny jest zrównoważony rozwój środowiska naturalnego, dlatego nasze produkty są przyjazne środowisku i nie przyczyniają się do emisji dwutlenku węgla.

Nasza wizja
Nasza firma jest prowadzona przez pasję- jest to pasja do projektowania, dostarczania najlepszych produktów i pasja osiągania sukcesu wraz z naszymi klientami.
Nasz zespół składa się z kreatywnych i doświadczonych profesjonalistów, którzy z chęcią sprostają wszystkim Twoim wymaganiom, począwszy od dostosowania potrzeb po innowacyjne rozwiązania i dostarczenie produktu.
Kochamy wspierać naszych klientów w każdym czasie, o każdej porze. Jesteśmy czymś więcej, niż zwykłą firmą projektującą stoiska wystawiennicze.
our-vision

PRZESTRZEŃ PRODUKCYJNA

KIM JESTEŚMY?

  • Zarządzamy targami w Polsce i całej Europie.
  • Skutecznie wykorzystujemy możliwości targowe.
  • Wykonujemy kompleksowe usługi związane z budową i wyposażeniem stoiska targowego.
  • Organizujemy targi, wystawy, konferencje, seminaria.

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, zbudowaną na doświadczeniu całej załogi. Nasze doświadczenie i wiedza zostały zdobyte podczas pracy nad realizacją wielu różnych targów, konferencji i eventów. Nasza globalna praktyka pozwala nam na realizację niemalże każdego eventu w Europie. Pomimo tego, iż jesteśmy młodą i rozwijającą się firmą już zyskaliśmy grono zadowolonych klientów, które stale wzrasta.

Naszą zasadniczą domeną jest dostarczenie klientom wyjątkowo wysokiej jakości usług poprzez pomoc wyjątkowo wysoko wykwalifikowanego personelu. Nasz zespół składa się z wyspecjalizowanych członków, dla których satysfakcja klienta jest najważniejsza. Są to ludzie o wysokich zdolnościach interpersonalnych, którzy są w stanie przyznać się do ich ewentualnego błędu i podjąć działania naprawcze. Wierzą w „Obsługę bez ograniczeń”.

DLACZEGO WYBRAĆ NAS?

  • Nasza dbałość, o jakość i unikalność świadczonych usług pozwala nam pozyskać klientów, którzy należą do najbardziej utytułowanych specjalistów z całego świata.
  • Nasza firma jest na tyle duża, aby pracować nad wielkimi kontraktami, takimi jak wystawy czy klika wystaw jedocześnie. Jednak wciąż utrzymujemy wysoki poziom elastyczności, który umożliwia szybką reakcję na żądania klientów.
  • Każdy projekt ma przydzielanego mentora, który utrzymuje kontakt z klientem, informuje o postępach prac podczas całego procesu planowania, konstrukcji oraz montażu na miejscu targów.
  • Przygotowujemy i przedstawiamy w Twoim imieniu: ocenę ryzyka, zestawienie metod budowy stoiska oraz wymagania zdrowia i bezpieczeństwa.
  • Wszystkie dodatkowe wymagania takie jak: pokrycie podłogi, przyłącza elektryczne oraz wodno- kanalizacyjne, oświetlenie, umeblowanie, telefon, łącze Internetowe itp. są załatwiane i koordynowane przez Project Managera.