exhibition-stand-design-poland

PROJEKTOWANIE STOISK TARGOWYCH

Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz, aby z sukcesem zaprezentować swoją firmę na targach krajowych oraz międzynarodowych. Zajmujemy się promocją, projektowaniem, budową i aranżacją stoisk targowych oraz organizujemy transport eksponatów.

CZYTAJ WIĘCEJ

event-services-poland

Organizacja Imprez

Łącząc najlepsze siły twórcze ze zdolnościami planowania w Polsce i w Europie, oferujemy kreatywność, przepych oraz doświadczenie w organizacji Twojego kolejnego eventu, spotkania czy przyjęcia.


CZYTAJ WIĘCEJ

virtual-marketing

Wirtualny Marketing Interaktywny

Stwórz niezapomnianą markę! Od konceptu po realizację, od projektu po produkcję, rozwijamy wszystkie elementy wizerunkowe Twojej firmy oraz wywieramy wielki wpływ na marketing szeptany.


CZYTAJ WIĘCEJ

brand-activation

Internet Brand Activation

Marketing wydarzenia może być skomplikowanym działaniem. Cały poświęcony czas, wysiłek oraz wydatki, które poniósł klient w związku z uczestnictwem w imprezie sprawiają, że wydaje się wręcz niemożliwe wymyślić łatwy

CZYTAJ WIĘCEJ

PROJEKTOWANIE STOISK TARGOWYCH

Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz, aby z sukcesem zaprezentować swoją firmę na targach krajowych oraz międzynarodowych. Zajmujemy się promocją, projektowaniem, budową i aranżacją stoisk targowych oraz organizujemy transport eksponatów. Troszczymy się również o catering, personel sprzątający, hostessy. Ponadto zapewniamy możliwość magazynowania stoiska na następne lata.

exhibition-stand-design-poland

PROJEKTUJEMY

Zabudowa systemowa z Octanormu

Spersonalizowane stoiska drewniane

Stoiska mieszane- Octanorm + drewno

Stoiska zewnętrzne

OFERUJEMY

Usługi logistyczne i transportowe

Montaż i demontaż stoisk targowych

Kompleksowe wyposażenie stoiska

Instalacje elektryczne i profesjonalne oświetlenie

ORGANIZACJA IMPREZ

Łącząc najlepsze siły twórcze ze zdolnościami planowania w Polsce i w Europie, oferujemy kreatywność, przepych oraz doświadczenie w organizacji Twojego kolejnego eventu, spotkania czy przyjęcia. Zapewniamy planowanie strategiczne, doświadczenie w negocjacjach, zarządzanie logistyczne oraz pomysłowość, aby twoja impreza była niespotykanym sukcesem.

Co oferujemy

Możliwość obserwacji eventu z perspektywy gościa

Kompletne rozwiązania logistyczne i organizacyjne mające na celu realizację imprezy na czas i zgodnie z budżetem.

Przywiązywanie uwagi do detali oraz rozsądek w trudnych sytuacjach w celu zapewnienia pomyślnego, zabawnego i niezapomnianego wydarzenia.

Dostosowany do Twoich oczekiwań, jedyny w swoim rodzaju event, który pozostawi trwałe wrażenie na gościach, klientach, współpracownikach.

event-management-company-poland
WIRTUALNY MARKETING INTERAKTYWNY

Stwórz niezapomnianą markę! Od konceptu po realizację, od projektu po produkcję, rozwijamy wszystkie elementy wizerunkowe Twojej firmy oraz wywieramy wielki wpływ na jej marketing szeptany. Nasze strategie marketingowe oraz bezkonkurencyjne projekty ślą zniewalającą wiadomość, którą ludzie mogą natychmiast zidentyfikować.

interactive-marketing

Opinie o stoiskach

Uczestnicy mogą wrzucać posty z opinią o stoisku, które są powiązane z portalami społecznościowymi.

Wirtualni konsultanci

Wirtualny konsultant poda informacje dotyczące firmy i produktów oraz odpowie na wszystkie pytania klientów.

Ekran interaktywny

Informacje o produkcie oraz demo zainstalowane są na ekranie.

Dozownik zdjęcia

Użyj ekranu dotykowego, aby poruszać się po interfejsie: zrób zdjęcie, dostosuj, udostępniaj na portalach społecznościowych. Dozownik gadżetów rozdaje je natychmiast po udostępnieniu.

Rzeczywistość rozszerzona

„Branded wall” zintegrowana z wideo podkreśla możliwości i atuty produktów. Kiedy goście klikają na „Branding wall” ze swoich smartfonów, wideo ożywa na ekranie, synchronizując się z kluczową marką, podkreślając produkt i jego możliwości.

Poczta cyfrowa

Wciągające opinie wywierają przewodzący wpływ na kształtowanie pozycji marki, podobnie jak profesjonalna i bezproblemowa komunikacja na serwisach społecznościowych.

Internet Brand Activation

Marketing wydarzenia może być skomplikowanym działaniem. Cały poświęcony czas, wysiłek oraz wydatki, które poniósł klient w związku z uczestnictwem w imprezie sprawiają, że wydaje się wręcz niemożliwe wymyślić łatwy i tani sposób aby przyciągnąć więcej ludzi. My w Radon zapewniamy rozwiązanie promocji Twojego stoiska online jeszcze przed rozpoczęciem targów, oraz zachowanie łączności z uczestnikami nawet po zakończeniu eventu.

Reklamy rozsyłane masowo

Wysyłanie poczty seryjnej oraz elektronicznych zaproszeń na targi, promując tym samym stoisko.

Stoisko targowe online

Ładowanie dokumentacji, informacji, video oraz zdjęć produktów na aplikację wystawy, aby dołączyć do sieci uczestników jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia.

Promocja przez media społecznościowe

Tworzenie stron wydarzenia na różnych portalach społecznościowych w celu promowania firmy i jej stoiska oraz w celu zdobycia jak największego zainteresowania jej ofertą.

Świat plotek

Dyskutowanie na różnego rodzaju blogach i forach o nadchodzącym wydarzeniu, promując tym samym jego uczestników. Działania te podejmowane są, jako elementy strategii pre-eventowej.

booth-promotion