Stoisko w Amsterdamie

Berlin

Imprezy targowe I inne eventy zapewniają wystawcom z różnych części świata prezentację I promocję swoich produktów i/lub usług, które mogą stać się zauważone przez odbiorców z całego świata. W erze cyfryzacji takie wydarzenia są jedyną platformą, na której może dochodzić do interakcji z docelowymi klientami. Dlatego, wskazane jest, abyś korzystając z tej okazji również zarabiał. Odpowiedni projekt stoiska oraz perfekcyjne jego wykończenie na miejscu to pierwszy i najważniejszy krok w tym kierunku. Jako budowniczy stoisk targowych w Amsterdamie, który ogromny nacisk kładzie na dbałość o każdy, najmniejszy nawet szczegół, Radon pomógł tysiącom międzynarodowym wystawcom z powodzeniem zaprezentować i promować swoje produkty i/lub usługo. Dlaczego Radon jest popularną firmą w branży wystawienniczej w Amsterdamie?

Od ponad 25 lat zajmujemy się projektowaniem i budową stoisk targowych, dlatego też znamy specyfikę tego biznesu. Przez te wszystkie lata doskonaliliśmy nasze umiejętności i podwyższaliśmy swoje kompetencje. Współpracowaliśmy z wieloma renomowanymi wystawcami reprezentującymi różne branże, od mody, kosmetyków, opieki zdrowotnej, medycyny, tekstyliów po branże związaną z ropą i gazem, budownictwo, nieruchomości i wiele innych. Mając tak duże doświadczenie w zarządzaniu projektem w Amsterdamie i innych częściach kraju, jak i na całym świecie, jesteśmy przekonani, że możemy z łatwością sprostać Państwa oczekiwaniom bez względu na to, jak wysokie mogą być. Pozwól nam pomóc sobie w Amsterdamie. Czekamy na telefon!

Projekt dopasowany do potrzeb

Jako wiodący producent stoisk w Amsterdamie, Radon oferuje różne projekty stoisk zgodnych z potrzebami biznesowymi oraz budżetem. Możesz wybierać spośród konwencjonalnych wzorów stoisk drewnianych, nowoczesnych konstrukcji modułowych i systemowych konstrukcji z octanormy oraz zaawansowanych piętrowych konstrukcji, jak również niestandardowych projektów wykonanych pod zamówienie, zgodnie z ustalonymi celami biznesowymi, budżetem, eksponowanym produktem, marką czy też usługą.

Nasi doświadczeni projektanci I konstruktorzy czekają na Państwa!

GET A FREE PROPOSAL


RECENT WORK

modular stand design
custom booth design
custom booth design
custom booth design
custom booth design
custom booth design
Translate »