Firma zajmująca się projektowaniem
stoisk targowych

Stwórzmy światowej klasy stoisko wystawiennicze, aby zaprezentować Twoją markę, biznes i produkty w najbardziej wpływowy i rozsądny sposób.Pomożemy Ci sprawić, że Twoja marka stanie się jedną z najbardziej cenionych i poruszanych w biznesie podczas wydarzenia!

NASZ PROJEKT

Przejrzyj naszą galerię projektów i portfolio produktów, aby uzyskać inspirujące pomysły na nadchodzącą wystawę.Nasz wyjątkowy kreatywny projekt pomoże Twojej marce wyróżnić się i odnieść sukces.


Twój następny konstruktor stoisk
targowych w Europie

Masz dość szukania najlepszego budowniczego stoisk targowych w Europie?A może jesteś zdezorientowany wśród wielu wykonawców stoisk targowych w Europie? Twoje poszukiwania producenta stoisk targowych w Europie kończą się na targach Radon Exhibitions.Jesteśmy znani jako najbardziej niezawodny wykonawca stoisk targowych w całej Europie.Nasze zaangażowanie w spełnianie oczekiwań naszych klientów, zapewnienie jakości i terminowości dostaw sprawiło, że jesteśmy jednym z najlepszych dostawców stoisk targowych.Posiadamy własny zespół projektantów graficznych i wystawienniczych, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę branżową i pracują z najwyższą kreatywnością. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, dogłębnej znajomości najnowszych trendów rynkowych i angażującym projektom stoisk, staramy się zapewnić naszym klientom bezproblemowe i nieporównywalne doświadczenie wystawiennicze.

Radon oferuje usługi wystawiennicze 360 ​​°, w tym wysyłkę stoiska, instalację, demontaż i przechowywanie pod jednym dachem, aby zapewnić bezproblemowe wrażenia z wystaw. Projektujemy i budujemy różnego rodzaju stoiska od stoisk niestandardowych, modułowych, pawilonów wiejskich i piętrowych. Naszym celem jest zapewnienie Państwu unikalnych projektów stoisk targowych, które przyciągną wielu odwiedzających targi i zapewnią wysoki zwrot z inwestycji. Oferujemy pakiety stoisk targowych dla wszystkich rodzajów budżetów i utrzymujemy przejrzyste ceny, aby uniknąć nieporozumień i niedogodności. Jesteśmy zawsze gotowi do dostosowania dowolnego projektu zgodnie z Twoimi specyfikacjami i wymaganiami.

Opinie klientów

Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem i traktujemy to bardzo poważnie.Opinie naszych klientów są dla nas ważne.Przeczytaj listę referencji naszych klientów tutaj:

"Nie było łatwo zaprojektować i zbudować tak duże stoisko w krótkim czasie, ale zespół Radon Exhibitions to umożliwił.To był naprawdę dobry występ zespołu Radon Exhibitions.Na pewno będziemy polecać Salony Radonu innym firmom.Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować referencji biznesowej, możesz na mnie liczyć.Jestem wielkim fanem."

Marcos Drescher

Asst Manager

POWIEDZ NAM TWOJE WYMAGANIA !