Niestandardowe

stoiska targowe

custom exhibition stands

Modułowe

stoiska targowe

Pawilony

stoiska targowe

Piętrowe

stoiska targowe

Projektujemy, produkujemy oraz montujemy stoiska dopasowane do każdego budżetu i powierzchni.

Stwórzmy światowej klasy stoisko targowe, aby zaprezentować Twoją firmę, markę, produkty czy usługi w najbardziej wpływowy I rozsądny sposób. Pomożemy Ci uczynić Twoją markę jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych podczas wydarzenia biznesowego jak i po nim!

Niestandardowe stoiska wystawiennicze

Projektowanie stoiska targowego to rzemiosło, które wymaga perfekcyjnego połączenia skrupulatności i kreatywności oraz zapału, aby wydobyć z projektu to, co podkreśli misję biznesową i zaprezentuje markę i produkty w najbardziej odpowiedni i spektakularny sposób.

Systemowe stoiska modułowe

W firmie Radon Exhibition rozszerzamy garę trwałych, elastycznych i łatwo konfiguralnych modułowych stoisk systemowych, które również przyciągną uwagę zwiedzających.

Projekt pawilonu wystawienniczego

Pawilony targowe wymagają ogromnej dbałości o szczegóły i znajomości panujących trendów w branży wystawienniczej, aby zapewnić długotrwałe wrażenie pozostające w pamięci odwiedzających. Jedocześnie robimy wszystko by podnieść klasę i standardy. Radon Exhibitions specjalizuje się w projektowaniu pawilonów.

Piętrowe stoiska targowe

W Radon Exhibitions dokładamy wszelkich starań, aby każde targi i inne imprezy biznesowe, w których uczestniczysz, przyciągały klientów i zwiększały wartość Twojej firmy. Jako wystawca masz swój własny zestaw wymagań i aspiracji, którym my sprostamy realizując nawet projekt stoiska piętrowego.

NASZE PROJEKTY

Odwiedź nasze portfolio, aby zobaczyć rodzaje dostępnych rozwiązań. Obsługujemy globalnych klientów na całym świecie. Dzięki naszemu zespołowi zawsze możemy dać gwarancję, że event przebiegnie bez żadnych przeszkód.

_PGL2814
IMG-d5f37c97416a7016b5bfa265c2880c8e-V
5
1
3
2
4

O firmie Radon

Radon Sp. z o.o. jest jedną z wiodących europejskich firm z branży wystawienniczej zajmujących się projektowaniem, zarządzaniem oraz budową stoisk targowych i jest obecna w branży od ponad dwóch dekad. Pracowaliśmy w różnych sektorach przemysłu, począwszy od energetyki, przez technologię aż po farmację. Radon sp. z o.o. projektuje, zarządza i montuje wysokiej jakości stoiska na całym świecie. Niezależnie od tego czy potrzebujesz modułowego, systemowego stoiska, niestandardowego stoiska, pawilonu czy też przenośnego stoiska wielokrotnego użytku, Radon sp. z o.o. posiada innovacyjn koncepcje projektowania stoisk, montażu, transportu i ogólnie zarządzania projektem na całym świecie. Przenosimy projekt od początkowej koncepcji do ostatecznej realizacji.

Dbamy o każdy szczegół realizacji projektu. Robimy to z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem, pozwalając Tobie skoncentrować się na innych aspektach Twojej działalności i wystawiennictwa. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że nigdy nie jesteśmy doświadczeni na tyle, by nauczyć się nowych rzeczy, działań i aby wyznaczać sobie nowe cele i spełniać nowe marzenia.

Montaż

Posiadamy doświadczoną ekipę montażową, która jest w stanie wykonać montaż stoisk w całej Europie. Ekipa montażowa ściśle współpracuje z naszą produkcją by mieć pewność, że Twoje stoisko będzie zmontowane na najwyższym poziomie odpowiadającym Twoim wymaganiom.

Demontaż

Wiemy, że impreza targowa nie kończy się razem z końcem eventu – zakończeniem naszych prac jest demontaż. Zawsze związany jest z tym zajęcie się wszelkimi materiałami, z których wykonane było stoisko, zgodnie ze ściśle określonymi wymogami ośrodka targowego. Nie musisz się tym martwić – nasz dział logistyczny fachowo wszystkim się zajmie!

onsite super vision

Nadzór w ośrodku targowym

Oferujemy nadzór podczas montażu nad przebiegiem prac i sprzętem, dzięki czemu nie musisz się niczym martwić a sam okres montażu będzie dla Ciebie bezproblemowy. Możesz być pewien, że Twoje stoisko zmontujemy w sposób perfekcyjny. Odpowiadając na potrzeby wystawców, nasi supervisorzy dopilnują każdego szczegółu. Każde zlecenie będzie traktowane z takim samym poświeceniem i profesjonalizmem.

Skontaktuj się z nami