Niestandardowe stoiska wystawowe

Przekształć swoje pomysły w urzekające niestandardowe stoiska wystawowe

Niestandardowe projektowanie stoisk wystawienniczych to nieodłączne rzemiosło, które wymaga doskonałego połączenia skrupulatności i zręczności z kreatywnością i zapałem, aby wydobyć projekt, który wzmacnia misję biznesową i prezentuje markę i produkty w najbardziej odpowiedniej i rozsądnej atmosferze. Niegdyś zadanie budowy stoiska zostało specjalnie zlecone utalentowanym rzemieślnikom i stolarzom z jasnymi specyfikacjami i na specjalne zamówienia firmy, która ich potrzebowała. Z biegiem lat sytuacja uległa drastycznej zmianie i nastąpił szybki wzrost wymagań wobec wysokiej jakości stoisk wystawienniczych ze strony klientów, co spowodowało ingerencję w konstrukcję stoiska szerokiej gamy wytrzymałych i atrakcyjnych materiałów budowlanych. Na Targach Radon oferujemy zaprojektowanie i wykonanie niestandardowych stoisk ekspozycyjnych, które są projektowane z uwzględnieniem dokładnej specyfikacji i wymagań każdego indywidualnego klienta.

Co oferujemy?

Niestandardowe stoiska wystawiennicze wykonane przez naszych doświadczonych projektantów i budowniczych zdobyły uznanie publiczności i naszych cenionych patronów. Nasze możliwości produkcyjne stoisk obejmują:

  • Niestandardowy projekt i budowa stoiska wystawienniczego
  • Wysyłka i ustawienie stoiska wystawienniczego na miejscu
  • Dodanie oświetlenia, AV, grafiki, oznakowania i innych kluczowych akcesoriów
  • Nadzór na miejscu i zarządzanie wystawą
  • Demontaż i bezpieczne przechowywanie stoiska w naszym magazynie

Nasz zespół

Nasz zespół wysoce kompetentnych i doświadczonych konstruktorów niestandardowych stoisk wystawienniczych dostarczył już tysiące innowacyjnych stoisk projektowych dla naszych klientów ze wszystkich części Europy. Zespół niestandardowych projektantów stoisk wystawienniczych, wizualizatorów i menedżerów składa się z samozmotywowanych osób, które opanowały swoją sztukę i pracę dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w branży. Od niestandardowych stoisk wystawienniczych po stoiska modułowe, piętrowe i budowane na zamówienie, Radon rozszerza odpowiednią mieszankę poświęcenia, inteligencji i żmudnych wysiłków w połączeniu z kreatywnością, aby zapewnić niezwykłe stoiska wystawiennicze.

Kim jesteśmy?

Założona w 2003 roku firma Radon Exhibitions jest wiodącym producentem stoisk targowych na zamówienie w Europie.Nasze zakłady produkcyjne i magazyny znajdują się na terenie Niemiec i Polski, a nasi klienci rozsiani są po Niemczech, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i innych krajach europejskich.

OTRZYMAJ DARMOWĄ PROPOZYCJĘ

Ostatnia praca