O firmie Radon

Twój partner na europejkich imprezach targowych

Założona w 2003 roku firma Radon Exhibitions jest wiodącą firmą zajmującą się projektowaniem, budową oraz zarządzaniem eventami biznesowymi z siedzibą w Polsce. Nasze rozwiązania i usługi w zakresie projektowania i realizowania projektów wystawienniczych są dostępne w Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Holandii i innych krajach Europy.

Oferujemy szerokie spectrum rozwiązań w zakresie projektowania i zarządzania projektem wystawienniczym, dzięki którym projektujemy, produkujemy oraz montujemy stoiska targowe, oferując profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, w tym wsparcie klienta na każdej płaszczyźnie jego wystawiennictwa na międzynarodowych targach. Mamy również możliwość magazynowania Twojego stoiska i jego ponownego montażu.

Sprostaliśmy wymaganiom i oczekiwaniom naszych lokalnych jak i międzynarodowych klientów.

Możliwości magazynowania oraz wyposażenie naszego magazynu

  • Nasza w pełni wyposażona jednostka produkcyjna o łącznej powierzchni 10 000 sqm znajduje się w Polsce.
  • Z powodzeniem zrealizowaliśmy ponad 10 000 stoisk na całym świecie

Nasz Zespół

Posiadamy spory, kompetentny oraz profesjonalny zespół montażowy z ogromną wiedzą i doświadczeniem w swojej dziedzinie.

To ich poświęcenie i uczciwość wobec pracy pomogły nam stać się jednym z najbardziej poszukiwanych producentów stoisk targowych w Europie.

Nasze kompetencje i profesjonalizm w zakresie projektowania stoisk obejmują stoiska drewniane, systemowe, stoiska piętrowe, pawilony i wszelkie inne niestandardowe zabudowy dostosowane do Twoich oczekiwań i preferencji.

Nasza misja

Naszą główną misją i celem jest wsparcie klienta w taki sposób by mógł się rozwijać i osiągać sukcesy w swojej branży.

Nasze usługi są na międzynarodowym poziomie, standardzie i jakości. Zapewniamy terminową realizację wszystkich projektów, jakich się podejmujemy. Posiadając pełną świadomość tego, jak ważnym wydarzeniem dla naszych klientów jest wystawiennictwo na targach, zawsze staramy się by wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Uzyskaj Najlepszą Ofertę

Jednostka Produkcyjna

Modular Exhibition Stands

Double Decker Exhibition Stands

Expo Pavalion Design

Portable Exhibition Stands

Ostatnia Praca

custom booth design
custom booth design
custom booth design
custom booth design
custom booth design