Partner Targowy

Partner, który wykona projekt Twojego stoiska

Radon Sp. z o.o. jest wiodącą firmą zajmującą się budową stoiska targowych istniejącą od ponad 15 lat. Oferujemy swoje usługi w Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Holandii i innych krajach europejskich. Dysponujemy szeroką gamą rozwiązań w zakresie projektowanie i zarządzania projektem obejmującą produkcję, montaż, demontaż i renowację stoisk. To wszystko i dużo więcej jest możliwe dzięki naszej wykwalifikowanej ekipie specjalistów.

Troszczymy się o naszych klientów

Posiadamy kompetentny zespół projektantów i budowniczych stoisk, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Nasze zaangażowanie i uczciwość ekip montażowych podczas montażu sprawiają, że jesteśmy jednym z wiodących producentów stoisk targowych w Europie.

Dlaczego wybrać nas, jako swojego partnera?

Radon Sp. z o.o. jest jedynym partnerem, który sprosta wszystkim Twoim wymaganiom. Nasza jednostka magazynowo-produkcyjna jest zlokalizowana na zachodzie Polski w bliskim sąsiedztwie Niemiec i świadczy usługi z branży wystawienniczej w całej Europie w najbardziej efektywny sposób.

Możliwości magazynowe i produkcyjne 

  • Ponad 15 lat doświadczenia w projektowaniu i budowaniu stoisk.
  • Doświadczony zespół projektantów i montażysów.
  • Duże jednostki magazynowe I produkcyjne.
  • Kompleksowa produkcja przez wewnętrzny zespół produkcyjny.
  • Innowacyjne rozwiązania dostarczane przez naszych dostawców.

Nasza misja

Nasz supervisor, który będzie kontrolował przebieg montażu w ośrodku targowym, dopilnuje terminowej realizacji zlecenia. Zapewniamy doskonałe wsparcie w planowaniu i realizacji projektu stoiska lokalnym i międzynarodowym wystawcom od ponad 15 lat.

Uzyskaj Najlepszą Ofertę