Projekt pawilonu wystawowego

Wielofunkcyjny projekt pawilonu wystawowego

Pawilony wystawiennicze wymagają skrupulatnej dbałości o szczegóły i znajomości panujących trendów w branży, aby wywrzeć trwałe wrażenie w świadomości zwiedzających oraz podnieść klasę i standard. Radon Exhibitions specjalizuje się w projektach pawilonów wystawienniczych. Oferujemy rozwiązania wystawiennicze pod klucz, jak również na zamówienie w zależności od zmieniających się potrzeb, budżetu i specyfikacji naszych klientów. Nasz zespół wysoce kompetentnych, zmotywowanych i kreatywnych członków składa się z projektantów stoisk, rzemieślników, wizualizatorów, ekspertów technicznych i kierowników projektów. Wspólnie ci profesjonaliści dostarczyli setki światowej klasy stoisk i pawilonów klientom z całego świata.

Co oferujemy?

Jako wiodący wykonawca stoisk i pawilonów w Europie, oferujemy spektrum rozwiązań i usług na wszystkich najważniejszych targach w Niemczech, Francji, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Włoszech i innych krajach europejskich. Stosujemy unikalną metodologię, która zapewnia znakomite rezultaty za każdym razem, gdy podejmujemy się projektu. Projekt rozpoczyna się w momencie otrzymania zamówienia od naszego klienta (wystawcy lokalni i zagraniczni). Pierwszym zadaniem, jakie przyjmujemy, jest uzyskanie jasnego zrozumienia dokładnych specyfikacji klienta, a po zakończeniu tej fazy:

  • Udostępnij projekt 3D układu stoiska klientowi do zatwierdzenia
  • Rozpoczęcie budowy stoiska we własnym zakładzie produkcyjnym
  • Wyślij i zainstaluj stoisko w hali wystawienniczej
  • Ożyw pawilon poprzez oświetlenie, AV i inne kluczowe dodatki
  • Zdemontuj stoisko po imprezie
  • Przechowuj stojak do przechowywania w razie potrzeby
  • Nadzór na miejscu i zarządzanie wystawą

Kim jesteśmy?

Założona w 2003 roku firma Radon Exhibitions jest ponad dziesięcioletnim projektantem i producentem stoisk targowych, rozszerzającym swoje światowej klasy usługi projektowania i produkcji stoisk wystawienniczych na całą Europę.Posiadamy własne zakłady produkcyjne zlokalizowane w Niemczech i Polsce.Wystawcy z całego świata ufają nam w kwestii wysokiej jakości, atrakcyjnych i modnych pawilonów i stoisk wystawienniczych – od tradycyjnego stoiska do nowoczesnego stoiska modułowego, dwupoziomowego (dwukondygnacyjnego) i pawilonów wiejskich, a także stoiska na zamówienie.Zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych kierowników projektów w celu omówienia potrzeb związanych z projektowaniem pawilonu!

OTRZYMAJ DARMOWĄ PROPOZYCJĘ

Ostatnia praca