Często Zadawane Pytania

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze i uniknąć kłopotów, musisz to zrobić! Taka firma pozwoli Ci zachować lepszą kontrolę nad budżetem, mając pewność, że budowa stoiska i zarządzanie całym projektem są w rękach profesjonalistów.

Owszem. Posiadamy flotę pojazdów, jak samochody dostawcze I inne przydatne. Dlatego możemy być pewni, że stoisko jest zawsze w kompetentnych rękach i mamy nad nim kontrolę od warsztatu aż do miejsca odbywania się imprezy targowej.

Tak. Posiadamy dobrze wyposażony dział graficzny uzbrojony w najnowsze rozwiązania do tworzenia grafik dowolnego rodzaju. Robimy to wszystko we własnym zakresie – od grafiki, którą można zastosować bezpośrednio na podłodze, po grafikę, którą można podwiesić z sufitu hali targowej i wszystko pomiędzy.

Tak. Jeśli chcesz skorzystać ze swojego stoiska na wielu imprezach rok po roku, możesz sprawdzić nasze koszty magazynowania.

Kiedy już zdecydujesz się podjąć z nami współpracę, wyznaczymy dedykowanego Tobie menadżera projektu, który upewni się, że Twoje stoisko jest dostarczone właściwie i, że wszystkie koszty mieszczą się w ustalonym budżecie.

Nasza firma znajduje się w Polsce, posiada własny dział graficzny, zakład produkcyjny, magazyny wyposażone w technologię CRM i ERP, zapewniające wysokiej jakości dostawy na czas. Skontaktuj się z naszymi projektantami i ekspertami technicznymi w celu uzyskania odpowiedzi. Z przyjemnością Ci pomożemy!

Tak. Produkujemy, transportujemy i montujemy stoiska targowe w całej Europie, dlatego możemy zrealizować projekt w dowolnym miejscu.

Specjalizujemy się w wysokiej jakości stoiskach na zamówienie, stoiskach modułowych, stoiskach systemowych, stoiskach wielokrotnego użytku i innych. Jeśli chcesz mieć rzeczywisty wpływ na swoje kolejne stoisko, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zamienić każdą koncepcję w rzeczywistość.

Istniejemy od roku 2003, co daje nam ponad 15 lat doświadczenia. Wielu członków naszego zespołu ds. sprzedaży, produkcji i projektowania pracowało w tej branży już przed dołączeniem do zespołu Radonu. Stale rozszerzamy nasze doświadczenie dzięki naszym klientów, pracując nad kolejnymi projektami.