FAQ

Profesjonalny wykonawca stoisk wie, jak ważne jest dobre stoisko wystawiennicze. Ucieleśniają osobowość Twojej marki i podkreślają kluczowy przekaz marketingowy. Fachowo zaprojektowane stoisko może pomóc przyciągnąć maksymalną liczbę odwiedzających i zwiększyć wartość rozpoznawalności marki.

Tak, robimy to. Posiadamy flotę pojazdów. W ten sposób zapewniamy, że Twoje stoisko jest zawsze w profesjonalnych i kompetentnych rękach, które dbają o nie przez cały czas – od warsztatu po wystawę.

Tak. Posiadamy doskonałe własne studio projektowe i własne zaplecze produkcyjne. Nasz zespół obsługi klienta ściśle współpracuje z klientami, aby zapewnić jak najlepsze projektowanie i produkcję. Wykorzystujemy najnowsze i kompetentne rozwiązania w zakresie oprogramowania projektowego do produkcji wszelkiego rodzaju grafiki. Wykonanie projektu stoiska opiera się na podejściu etapowym, które opiera się na platformie absolutnego planowania; zdefiniowanie wszystkich parametrów niezbędnych do idealnego projektu stoiska.

Tak. Jeśli chcesz używać swojego stoiska na wielu wystawach rok po roku, musisz sprawdzić nasze koszty przechowywania, które są wyświetlane jako opcja we wszystkich naszych ofertach dotyczących projektowania stoisk.

Gdy zdecydujesz się zatrudnić nas do zaprojektowania i zbudowania stoiska wystawienniczego, wyznaczymy dedykowanego kierownika projektu, który dopilnuje, aby Twoje stoisko zostało dostarczone na czas, a koszty budowy mieściły się w Twoim budżecie.

Nasze biuro znajduje się w Polsce.

Tak. Zbudowaliśmy, wysłaliśmy i zainstalowaliśmy stoiska wystawiennicze w całej Europie.

Specjalizujemy się w wysokiej jakości niestandardowych stoiskach wystawienniczych, stoiskach modułowych, stoiskach piętrowych. Podejmujemy się wszystkich elementów procesu budowy ekspozycji, od koncepcji po realizację.

Mamy ponad 15 lat ogromnego doświadczenia w branży wystawienniczej, z mieszanką entuzjastycznych i kreatywnych projektantów, wysoko wykwalifikowanych pracowników i szerokiej sieci współpracowników.

Skontaktuj się z nami w sprawie urzekających i innowacyjnych projektów stoisk targowych

Wypełnij nasz szybki formularz lub zadzwoń pod numer +48 692 213 751 w celu omówienia wymagań dotyczących projektu stoiska.