Opinie klientów

Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem i traktujemy to bardzo poważnie.Opinie naszych klientów są dla nas ważne.Przeczytaj listę referencji naszych klientów tutaj:

Nie było łatwo zaprojektować i zbudować tak duże stoisko w krótkim czasie, ale zespół Radon Exhibitions to umożliwił.To był naprawdę dobry występ zespołu Radon Exhibitions.Na pewno będziemy polecać Salony Radonu innym firmom.Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować referencji biznesowej, możesz na mnie liczyć.Jestem wielkim fanem.

— — Marcos Drescher — —

Wasza obsługa zabrała dużo czasu i zmartwień mojemu małemu zespołowi i pozwoliła nam skupić się na tym, w czym jesteśmy dobrzy. Zwróciliśmy się do Targów Radon z bardzo krótkim terminem rozpoczęcia procesu projektowania stoiska. Natychmiast zareagowali i w bardzo krótkim czasie zainicjowali proces projektowania. Ich wykonanie projektu było bardzo szybkie i dobrej jakości. Praca z chłopakami była naprawdę wygodna.

— — Justin Kaufmann — —

Radon Exhibitions bardzo szybko pomogło nam w rozwiązaniu projektu stoiska targowego w krótkim czasie. Szczególnie, gdy mówimy o wystawach, zawsze musimy stawiać na elastyczną i wspierającą firmę, której Radon Exhibitions to udowodnił i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług. Oczywiście będziemy polecać również innym.

— — Mark Biermann — —

Projekt stoiska był świeży i innowacyjny, wszystkie nasze prośby i zmiany zostały uwzględnione bez problemu, nic nie wydawało się zbyt wielkim problemem, a stoisko zostało zbudowane na czas i w wysokiej jakości. Nie miałbym problemu z wykorzystaniem Wystaw Radonu na przyszłe wystawy.

— — Grant Hirsch — —

Jesteśmy zadowoleni z usług świadczonych przez Salony Radonowe i nawet one są bardzo elastyczne w ostatniej chwili wymagane przez nas zmiany. Zdecydowanie będziemy polecać naszemu kręgowi biznesowemu Targi Radon. Naprawdę doceniamy usługi Radon Exhibitions, a zwłaszcza ich natychmiastowe i całodobowe wsparcie.

— — Kiley Eisenberg — —

Skontaktuj się z nami w sprawie urzekających i innowacyjnych projektów stoisk targowych

Wypełnij nasz szybki formularz lub zadzwoń pod numer +48 692 213 751 w celu omówienia wymagań dotyczących projektu stoiska.