Opinie klientów

Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem i traktujemy to bardzo poważnie.Opinie naszych klientów są dla nas ważne.Przeczytaj listę referencji naszych klientów tutaj:

Nie było łatwo zaprojektować i zbudować tak duże stoisko w krótkim czasie, ale zespół Radon Exhibitions to umożliwił.To był naprawdę dobry występ zespołu Radon Exhibitions.Na pewno będziemy polecać Salony Radonu innym firmom.Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować referencji biznesowej, możesz na mnie liczyć.Jestem wielkim fanem.

Marcos Drescher

Asst Manager

Justin Kaufmann

Wasza obsługa zabrała dużo czasu i zmartwień mojemu małemu zespołowi i pozwoliła nam skupić się na tym, w czym jesteśmy dobrzy. Zwróciliśmy się do Targów Radon z bardzo krótkim terminem rozpoczęcia procesu projektowania stoiska. Natychmiast zareagowali i w bardzo krótkim czasie zainicjowali proces projektowania. Ich wykonanie projektu było bardzo szybkie i dobrej jakości. Praca z chłopakami była naprawdę wygodna.

Mark Biermann

Radon Exhibitions bardzo szybko pomogło nam w rozwiązaniu projektu stoiska targowego w krótkim czasie. Szczególnie, gdy mówimy o wystawach, zawsze musimy stawiać na elastyczną i wspierającą firmę, której Radon Exhibitions to udowodnił i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług. Oczywiście będziemy polecać również innym.

Grant Hirsch

Projekt stoiska był świeży i innowacyjny, wszystkie nasze prośby i zmiany zostały uwzględnione bez problemu, nic nie wydawało się zbyt wielkim problemem, a stoisko zostało zbudowane na czas i w wysokiej jakości. Nie miałbym problemu z wykorzystaniem Wystaw Radonu na przyszłe wystawy.

Kiley Eisenberg

Jesteśmy zadowoleni z usług świadczonych przez Salony Radonowe i nawet one są bardzo elastyczne w ostatniej chwili wymagane przez nas zmiany. Zdecydowanie będziemy polecać naszemu kręgowi biznesowemu Targi Radon. Naprawdę doceniamy usługi Radon Exhibitions, a zwłaszcza ich natychmiastowe i całodobowe wsparcie.

POWIEDZ NAM TWOJE WYMAGANIA !