Niestandardowe stoiska targowe

Niestandardowe stoiska targowe, produkcja, montaż, transport i zarządzanie projektem w Europie.

Niestandardowa zabudowa targowa jest aktualnie najczęściej wybieranym przez klientów typem stoiska, które wymaga połączenia skrupulatności, umiejętności, kreatywności i zapału od całego naszego zespołu, aby projekt podkreślał misję biznesową klienta, prezentował jego markę i produkt w najlepszy dla niego sposób.

Na przestrzeni lat nastąpiła drastyczna zmiana w branży targowej oraz gwałtowny wzrost zapotrzebowania na wysokiej jakości stoiska targowe. Klienci oczekują coraz bardziej atrakcyjnych i luksusowych materiałów. W naszej firmie oferujemy projekty i zabudowę niestandardową stoisk, z uwzględnieniem dokładnych specyfikacji i wymagań każdego klienta.

Co oferujemy?

Niestandardowe stoiska wykonane przez naszych doświadczonych projektantów i montażystów zdobyły uznanie publiczności i naszych cenionych klientów. Nasze możliwości produkcyjne obejmują:

Projekt i wykonanie niestandardowego stoiska targowego.
Transport oraz montaż stoiska w ośrodku targowym.
Oświetlenie, wyposażenie AV, grafikę oraz inne ‘elementy’wykończenia stoiska.
Supervisoring i management na miejscu, podczas montażu.
Demontaż oraz magazynowanie elementów zabudowy w naszym magazynie.

Nasz Zespół

Nasz team wysoce kompetentnych i doświadczonych monterów zrealizował już tysiące projektów dla klientów z całej Europy i nie tylko. Zespół projektantów, pracowników technicznych i menedżerów składa się ze zmotywowanych osób, które opanowały swoją pracę do perfekcji dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży. Od stoisk niestandardowych, przez stoiska modułowe, systemowe, czy piętrowe, Radon rozszerza swoje horyzonty i doświadczenie, łączy wysiłki i żmudną pracę z kreatywnością, aby zapewnić stoiska wyróżniające się spomiędzy innych stoisk.

Kim jesteśmy?

Założona w 2003 roku firma Radon jest wiodącym producentem stoisk targowych. Posiadamy jednostkę produkcyjną w Polsce, a nasi klienci wystawiają się w Niemczech, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i innych krajach europejskich.

Uzyskaj Najlepszą Ofertę

Ostatnia Praca

custom booth design
custom booth design
custom booth design
custom booth design
custom booth design