Firma Zarządzająca Zdarzeniami

pavilion stand

Zaprojektujemy wyjątkowy pawilon dla Twojej firmy lub kraju

Pawilony wystawowe wymagają skrupulatnej dbałości o szczegóły i znajomości panujących trendów, aby zapewnić długotrwałe wrażenie na odwiedzających i podnosić standardy. Radon Exhibitions specjalizuje się w projektowaniu pawilonów. Oferujemy rozwiązania stoisk wystawowych pod klucz, jak również rozwiązania na zamówienie w zależności od potrzeb, budżetu oraz preferencji naszych klientów. Nasz zespół składa się z wysoce kompetentnych, zmotywowanych i kreatywnych ludzi – projektantów, stolarzy, ekspertów technicznych, kierowników projektu i innych. Ci profesjonaliści wspólnie dostarczyli setki światowej klasy stoisk i pawilonów klientom z całego świata.

Co oferujemy?

Jako wiodący producent stoisk i pawilonów w Europie, oferujemy szeroką gamę rozwiązań i usług na wszystkich głównych imprezach targowych w Niemczech, Francji, Holandii, Hiszpanii, we Włoszech i innych krajach europejskich. Stosujemy unikalne metody, które zapewniają doskonałe wyniki za każdym razem, gdy podejmujemy się projektu. Projekt zaczyna się z chwilą otrzymania zamówienia od naszego klienta (wystawców lokalnych i międzynarodowych). Pierwszym zadaniem jest zdiagnozowanie dokładnych potrzeb i specyfikacji klienta i po zakończeniu tej fazy:

Przedstawiamy klientowi projekt stoiska 3D.
Rozpoczynamy produkcję stoiska w naszej jednostce produkcyjnej.
Transport i montaż stoiska na hali targowej.
Supervisoring na targach podczas montażu stoiska.
Wykończenie stoiska poprzez instalację oświetlenia, AV i innych ważnych detali.
Demontaż stoiska po zakończeniu imprezy targowej.
Transport stoiska do naszej placówki w celu zmagazynowania.

Kim jesteśmy?

Założona w 2003 roku, firma Radon Exhibitions jest od samego początku jest producentem stoisk targowych, który rozszerza swoje światowej klasy usługi projektowania, produkcji i montażu stoisk wystawienniczych w całej Europie. Posiadamy własną jednostkę produkcyjną zlokalizowaną w Polsce. Wystawcy z całego świata polegają na nas, ponieważ oferujemy wysokiej jakości, atrakcyjne i modne pawilony oraz stoiska – od tradycyjnych konstrukcji drewnianych, po nowoczesne konstrukcje systemowe, piętrowe i pawilony państwowe. Skontaktuj się z jednym z naszych kierowników projektu, aby omówić potrzeby projektu pawilonu czy też stoiska!

Uzyskaj Najlepszą Ofertę

Ostatnia Praca

custom booth design
custom booth design
custom booth design
custom booth design
custom booth design