Systemowe Stoiska Targowe

Modular stand

Projektowanie modułowych stoisk systemowych, montaż i kierowanie projektem

W Radon Exhibitions dysponujemy imponującą gamą trwałych, elastycznych i łatwo konfigurowalnych wystawienniczych systemów modułowych.

Jakość i precyzja

Stoiska są projektowane z zachowaniem najwyższej precyzji oraz najwyższych standardów jakości i trwałości. Radon Exhibitions tworzy stoiska systemowe z wykorzystaniem najwyższej jakości paneli samoblokujących i/lub lekkich profili i ram aluminiowych, dobrej jakości laminatów oraz innych materiałów. Ostatecznym celem jest pewność, że stoisko pozostanie lekkie i pomoże zapewnić obniżenie kosztów transportu, a w razie potrzeby również magazynowania.

Elastyczność i łatwość rekonfiguracji.

Ponadto modułowe systemy wystawiennicze są z natury bardziej elastyczne w porównaniu z innymi rodzajami stoisk, co sprawia, że można je łatwo konfigurować i łączyć, aby dostosować je do różnych powierzchni stoisk i wymaganej funkcjonalności, spełniając potrzeby większych jak i mniejszych projektów.

Dlaczego Radon?

Dzięki naszej utalentowanej i zgranej ekipie specjalistów zapewniamy siłę kreatywności i inteligencji w projektowaniu stoisk. Pomożemy Ci wyróżnić się w tłumie i zainteresować więcej odwiedzających podczas nadchodzących wydarzeń, w których planujesz uczestniczyć. Opanowaliśmy sztukę budowania skomplikowanych oraz przyciągających uwagę przechodniów stoisk.

Jak to robimy?

Począwszy od konceptualizacji projektu stoiska, jego montażu, poprzez organizację oświetlenia, sprzętu AV oraz innych detali, pomoc w magazynowaniu i przechowywaniu stoiska po targach a także nadzór prac na miejscu, Radon Exhibition to jedyna w swoim rodzaju polska firma świadcząca kompleksowe rozwiązania i usługi zarządzania projektem.

Najprościej mówiąc, jesteśmy po to, aby podjąć wszelkie starania by pomóc Ci zostać zauważonym dzięki swojemu stoisku, które będzie przyciągało odbiorców, pozostawiając trwałe wrażenie. Odwiedź naszą galerię, aby zapoznać się z niesamowitą pracą, jaką wykonaliśmy dla naszych cenionych klientów.

Uzyskaj Najlepszą Ofertę

Ostatnia Praca

custom booth design
custom booth design
custom booth design
custom booth design
custom booth design